Bateri e Jashtme 5200mAh Platinet Leather Black

16372

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bateri e Jashtme Platinet me kapacitet 5200mAh per te karikuar Telefona, Tableta, MP3/MP4 ose pajisje te tjera 5V
Karikon nje Telefon me bateri normale 2 here te plota (Bateria normale 2000mAh)
E vogel, praktike, e veshur me plastike qe ngjan si lekure.
Me 1 porte dalese USB 5V/2.2A
Bateria karikohet nepermjet fishe Micro USB
Permasat: 9,5 x 4,8 x 2,4 cm
Pesha: 172 gram

Marka Platinet
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

Më shumë informacion

Bateri e Jashtme Platinet me kapacitet 5200mAh per te karikuar Telefona, Tableta, MP3/MP4 ose pajisje te tjera 5V
Karikon nje Telefon me bateri normale 2 here te plota (Bateria normale 2000mAh)
E vogel, praktike, e veshur me plastike qe ngjan si lekure.
Me 1 porte dalese USB 5V/2.2A
Bateria karikohet nepermjet fishe Micro USB
Permasat: 9,5 x 4,8 x 2,4 cm
Pesha: 172 gram

Fleta e të dhënave

Marka Platinet
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: