Bateri e Jashtme 8800mAh Alumin

  19785

  2 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Bateri e Jashtme 8800mAh me kase alumini.

  Funksionon me te gjitha llojet e smartphone-ve.

  Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB.

  Input/ Output 5V/1.0A

  Praktike dhe e lehte per tu transportuar.

  • Specifikimet
  • Kapaciteti i Baterise: 8800 mAh