Amplifikator me USB 450

Shëno vlerësimin tënd

Amplifikator me USB 450

Amplifikator me USB 450

  • Garanci ne cilesi

RA0014

24 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Amplifikator me USB

Modeli: 450

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi