Tastiere Wireless H18+

31902

2

MIni Tastiere me Wireless H18+

Tastiera ideale per TV apo androit box.

Tastiera luan funksionin edhe te mausit dhe ju mund te keni akses te plote ne paisjet tuaja.

Eshte e karikueshme dhe me nje karikim mund ta perdorni deri ne 7 dite

Butonat e tastieres jane me prekje dhe me 3 nivele  ndricimi te cilet e bejen ideale per perdorim naten.

Micro USB, 2,4 GHz

I pershtatshem per PC, Xbox 360, PS4, Android TV Box, Smart TV

Permasat  14.2cm * 9.0cm * 1.7 cm

Mund tamerrni kudo me vete

Më shumë informacion

MIni Tastiere me Wireless H18+

Tastiera ideale per TV apo androit box.

Tastiera luan funksionin edhe te mausit dhe ju mund te keni akses te plote ne paisjet tuaja.

Eshte e karikueshme dhe me nje karikim mund ta perdorni deri ne 7 dite

Butonat e tastieres jane me prekje dhe me 3 nivele  ndricimi te cilet e bejen ideale per perdorim naten.

Micro USB, 2,4 GHz

I pershtatshem per PC, Xbox 360, PS4, Android TV Box, Smart TV

Permasat  14.2cm * 9.0cm * 1.7 cm

Mund tamerrni kudo me vete

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

9 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë