Android TV Box HD23 me Kamer

  • 1 muaj garanci

DT0401

12 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Me kamer per Fotografi dhe Video. Perfekte per biseda me Video ne SKype, Facebook apo aplikacione te tjera.
Kamera 2.0MP (me sofwtare 5MP per cilesi me te mire)
Ideale per t'u vendosur mbi Televizorin tuaj


Sistemi Operativ Andorid 4.4 KitKat
Procesori ARM Cortex-A7 QuadCore 1.2GHz
RAM 1GB DDR3
Memorje e brendshme 8GB SSD
Porte USB ose per karte Micro SD ne menyre qe te shtoni memorjen
Cilesi Full HD figure 1080p. Lidhje nepermjet fishes HDMI
Lidhje Wireless me Internet
Porta te tjera: Jack AV, JAck Audi, Mini USB
Permasat: 5 x 9 x 1.6 cm
Pesh: 50g

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj
  • Kapaciteti: 8 GB
  • RAM: RAM 1 GB
  • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
  • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.2GHz