Android TV Box Mini M8S II

  • 1 muaj garanci
  • Servis i Garantuar

17249

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

Android TV box me procesor Amlogic S905X Quad Core, 2GB DDR3 RAM dhe 8GB SSD memorje

Android Lollipop 6.0, Browser Google, suporton miliona aplikacione te Google Play Store.

Hedhur ne treg ne Shtator 2016
Permasat e Android Box 11 x 11 x 1.7 c,
Procesori me i fundit Amlogic Amlogic S905X Quad Core ARM Cortex-A53 CPU 2GHz (DVFS)
Sistem Operativ Android 6.0
Menuja e disponueshme ne disa gjuhe
Grafika (GPU) Penta Core ARM Mali450 GPU up to 750MHz+(DVFS)
RAM 2GB DDR3
Memojra 8GB SSD
Lidhje me internet Wirelss ose me fishe
Bluetooth 4.0
Memorja mund te shtohet edhe me 32GB nepermjet kartes Micro SD
Portat: 2 porta USB 2.0, 1 porte HDMI, 1 porte per fishe interneti, 1 porte SPDIF, i porte per karte Micro SD
Suporton cilesi figure 4K ultra HD 60fps.


http://www.i-esmartech.com/upfile/images/2c/20170221101624664.jpg

http://www.i-esmartech.com/upfile/images/3c/20170221101631718.jpg

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar