Android TV Box MXQ 4K

  EK0134

  5 990 Lekë

  8 490 Lekë

  -2 500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Dekoderi qe ju lejon te ktheni televizorin tuaj ne Smart TV. Praktikisht kjo pajisje mundeson qe ne televizorin tuaj te kryeni cdo funksion qe kryeni ne nje Smartphone Android.  Nepermjet telekomandes mund te lundroni ne internet, te shikoni filmat dhe sportet tuaja te preferuara online dhe te shkarkoni miliona aplikacione android. Tv Box Android ju mundeson kete dhe shume me teper.

  Android TV box me procesor Quad Core 1.5GHz ARM Cortex A7, 1GB RAM DDR3 dhe 8GB SSD memorje

  Suporton Video me cilesi 4K Utra HD me rezolucion 3840x2160 pixels, 3D, Online TV, radio dhe mundesi lundrimi ne internet, WIFI ose me Fish LAM

  Android 6.0.1, KODI, Browser Google, suporton miliona aplikacione Google Play Store.

  Te inkorporuar KODI

  Suporton OTT, IPTV online TV, muzike online, DLNA/UPNP Streaming online.

  Ne kuti perfshihet: Dekoderi, Telekomanda, Ushqyesi, Kabell HDMI dhe Manual Perdorimi

  Permasat e produktit: 11.4 x 11.4 x 2.3 cm

  Memorja:

  Pajisja ka RAM 1GB DDR3 per te funksionuar me shpejte. Memorja e brendshme 8GB e cila mund te zgjerohet deri ne 64GB nepermjet kartave SD ose USB.

  Sistemi Operativ:
  Ky Android TV Box ka te perfshire versionin 6.0.1 Android . Ju lejon te keni aksese ne gati 1 milion aplikacione, perfshi Facebook, Youtube, Picasa dhe shume te tjera. Gjithashu ka dhe varietet lojrash.

  Portat:
  Ka 4 porta USB. Suporton Kamer web, mikrofon dhe driver te jashtem dhe USB. Ka porte ethernet per lidhje me te mire me internet.

  Funksione:
  Plus ka te perfshire dual-band WiFi per sinjal WiFi me te mire.

  • Specifikimet
  • Sistemi Operativ: Android 6.0 Marshmallow
  • Kapaciteti: 8 GB
  • RAM: RAM 1 GB
  • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
  • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.5GHz