Aparat Foto Canon EOS1300D

  EK0113

  55 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Aparat fotografik profesional i markes Canon EOS1300D është shoqërues ideal për pushime dhe udhëtime, fotografi, etj. 

  Per fotot në distancë ju ndihmon lentja me 30x zoom optik qe mund të trajtojë çdo situatë. 

  Ekran të madh LCD dhe sensor imazhi nga 18 Megapixels lehtëson fiksimin e fotove PS-C CMOS sensor

  Me ekran 3", 3fps me shtypje te vazhdueshme

  Lidhje me Wi-Fi dhe NFC

  Incizim i qartë per video është në dispozicion me shtypjen e nje butoni te vetem Full HD 1080p

  • Specifikimet
  • Marka: Canon
  • Permasa e Ekranit (inch): 3"
  • Kamera Kryesore: 18PM
  • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)