Aparat Fujifilm INSTAX Mini 8

16547

12 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Aparat Fujifilm INSTAX Mini 8

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

Modeli INSTAX mini ka 6 ngjyra te disponueshme per te gjithe tipat.

Lente Fujinon e cila ju mundeson foto te qarta dhe cilesi maksimale.

Rregullim automatik i drites per te patur rezultatet me te mira ne foton tuaj.

Permasat e nje fotoje jane sa nje karte krediti: 5.3 x 8.4 cm.

I pajisur me kapak per lenten qe te mos demtohet.

Punon me 2 bateri AA dhe ka te perfshire rripin per ta mbajtur te sigurt ne dore.

1 vit GARANCI.

Produkt ORIGJINAL Fujifilm.

Marka Fujifilm
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Aparat Fujifilm INSTAX Mini 8

Shkrep kujtimet e tua ne cast.

Aparati me fantastik vjen per ju nga marka cilesore FUJIFILM per te patur ne duar te gjithe momentet e bukura ne vetem pak sekonda.

Ideale per te krijuar kolazhet ne dhomen tuaj, per te surprizuar njerezit e dashur me fantazine e fotove te castit, per ti mbajtur ne portofol apo ne zyre e shume ide te tjera.

Ju shkrepni foton dhe ajo do te shfaqet menjehere ne format teper simpatik.

Modeli INSTAX mini ka 6 ngjyra te disponueshme per te gjithe tipat.

Lente Fujinon e cila ju mundeson foto te qarta dhe cilesi maksimale.

Rregullim automatik i drites per te patur rezultatet me te mira ne foton tuaj.

Permasat e nje fotoje jane sa nje karte krediti: 5.3 x 8.4 cm.

I pajisur me kapak per lenten qe te mos demtohet.

Punon me 2 bateri AA dhe ka te perfshire rripin per ta mbajtur te sigurt ne dore.

1 vit GARANCI.

Produkt ORIGJINAL Fujifilm.

Fleta e të dhënave

Marka Fujifilm
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: