Impiant Cd Philips AZ780/12

Shëno vlerësimin tënd

Impiant Cd Philips AZ780/12

Impiant Cd Philips AZ780/12

  • 2 vjet garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0951

13 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Cd Philips

Modeli: AZ780/12

Radio: Po

Me 2 bokse dhe 1 vend per CD

Fuqia dalese: 2 W

Riprodhimi i CD: CD, CD-R, CD-RW

Me porte per USB dhe MP3.

Ekrani: LCD

Permasat (GJ X L X TH): 270 x 435 x 170 mm

  • Specifikimet
  • Marka: Philips
  • Garancia: 2 vjet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi