Impiant LG CM1530

  • 1 vit garanci

13525

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant LG

Modeli: CM1530

Radio: PO / RDS

Me 2 bokse dhe 1 vend per CD

Me porte per USB dhe MP3

Hyrje AUX

Ekrani: LCD

Rregullim i zerit (EQ) dhe rregullim bass (Treble).

  • Specifikimet
  • Marka: LG
  • Garancia: 1 vit