Impiant Philips AZ215B

  • 1 vit garanci

13524

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Philips

Modeli: AZ215B

Radio: FM

Me 2 bokse dhe 1 vend per CD

Riprodhimi i CD: CD, CD-R, CD-RW

Rregullimi bass / treble: Bass Boost

Ekrani: LCD

Permasat (GJ X L X TH): 252 x 232 x 124 mm

Pesha: 1 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Philips
  • Garancia: 1 vit