Impiant Philips MC151/12

Shëno vlerësimin tënd

Impiant Philips MC151/12

Impiant Philips MC151/12

  • 2 vjet garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0950

10 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Philips

Modeli: MC151/12

Radio: FM

Me 2 bokse dhe 1 vend per CD

Fuqia: 70 W

Riprodhimi i CD: CD, CD-R, RW, MP3-CD

Rregullimi bass / treble: Bass Boost

Ekrani: LCD

Permasat (GJ X L X TH): 252 x 232 x 124 mm

Pesha: 5.1 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Philips
  • Garancia: 2 vjet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi