Impiant Sony CMTS40D

Shëno vlerësimin tënd

Impiant Sony CMTS40D

Impiant Sony CMTS40D

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0952

19 900 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Sony

Modeli: CMTS40D

Radio: FM / RDS

Me 2 bokse dhe 1 vend per CD

Fuqia dalese: 50 W

Riprodhimi i CD: CD, DVD

Hyrja AUX: Audio in

Ekrani: LCD

Tensioni: 230 V

Pesha: 4.8 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Sony
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi