Impiant Sony MHCECL77BT

Shëno vlerësimin tënd

Impiant Sony MHCECL77BT

Impiant Sony MHCECL77BT

  • Garanci ne cilesi

NP0955

32 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Sony

Modeli: MHCECL77BT

Radio: FM / AM

Me 2 bokse dhe 1 vend per CD

Dimensione (GjxGJxL)19.3 cm x 26 cm x 30 cm 

Fuqia: 470 W

Riprodhimi i CD: CD-RW, CD-R, CD-DA.

Pesha: 3.1 kg

Me MP3

  • Specifikimet
  • Marka: Sony
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Fuqia: 470 W