Boks Tavani Phillips 10 W

Shëno vlerësimin tënd

Boks Tavani Phillips 10 W

Boks Tavani Phillips 10 W

  • Garanci ne cilesi

RA0008

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Boks tavani Phillips 10 W

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi