Byzylyk Smart Fitness Tracker

6451

2 745 Lekë

-50%

5 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Byzylyk Smart Fitness Tracker

Lidhet me telefonin tuaj nepermjet aplikacionit Mi Band.

Regjistron aktivitetin e perditshem fizik gjate gjithe dites.

Llogarit distancen e ecjes dhe konsumin e kalorive.

Vibrim smart per tju zgjuar: mjafton te caktoni orarin e zgjimit dhe kapsula do filloje te vibroje

30 minuta ne advance duke e shtuar ndjesine, qe ju te zgjoheni ne menyre natyrale dhe pa u stresuar.

Ju njofton per thirrjet e telefonit edhe kur ju nuk e degjoni ate.

I pershtatshem per telefonat me sistem Android. 

Ngjyra e zeze, blu ose jeshile

Më shumë informacion

Byzylyk Smart Fitness Tracker

Lidhet me telefonin tuaj nepermjet aplikacionit Mi Band.

Regjistron aktivitetin e perditshem fizik gjate gjithe dites.

Llogarit distancen e ecjes dhe konsumin e kalorive.

Vibrim smart per tju zgjuar: mjafton te caktoni orarin e zgjimit dhe kapsula do filloje te vibroje

30 minuta ne advance duke e shtuar ndjesine, qe ju te zgjoheni ne menyre natyrale dhe pa u stresuar.

Ju njofton per thirrjet e telefonit edhe kur ju nuk e degjoni ate.

I pershtatshem per telefonat me sistem Android. 

Ngjyra e zeze, blu ose jeshile

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: