Digital Photo Frame-DPF71- kornize druri 10"

Shëno vlerësimin tënd

Digital Photo Frame-DPF71- kornize druri 10"

Digital Photo Frame-DPF71- kornize druri 10"

ALB0135

13 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Digital Photo Frame-DPF71- kornize druri 10"

Shperndani fotot tuaja me te dashurit tuaj ne kete kornize digitale 10".

Ka nje telekomande per kontrollin e fotove.

Menyra perfekte per te shfaqur fotot tuaja, pasi koloret e kesaj kornize jane shume te qarta dhe japin nje efekt fantastik.

Ka alarm.

Pesha 0.94Kg.

Permasat e paketimit 315 x 260 x 35 mm.

Shkelqimi 200cd/m2

Rezolucioni 800 x 480 (RGB)

Suporton filet e fotove JPEG,BMP

Filet per muzike MP3/WMA

Filet Video MPG/MPEG1,2,4/AVI/DAT

1 porte USB 2.0