Elektra 42" FullHD ET-42FHD16-T2

 • 2 vjet garanci
 • Servis i Garantuar
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Elektra 42" FullHD ET-42FHD16-T2 Shiko te zmadhuar

OZ0467

34 990 Lekë

42 990 Lekë

-8 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Elektra 42" FullHD ET-42FHD16-T2

TV Elektra me madhesi ekrani 42" (107cm diagonal) eshte televizori i duhur per ju qe doni te shikoni video ne ciles Full High Definiton dhe doni te harxhoni pak. Cilesi e garantuar Elektra.
Nepermjet ketij televizori ju mund te shikoni te gjitha kanalet dixhitale tokesore, te cilat jane pa pagese, sepse TV ka te perfshire marres dixhital tokesor te gjenerates se re DVB-T2 High Definition.
Mund te shikoni dhe filma apo te degjoni muzike direkt nga USB-ja juaj fale portes USB e cila lexon memorje te jashtme.
Me 3 porta HDMI per te lidhur 3 pajisje njekohesisht pa hequr fishat dhe duke zgjehur te shikoni nga njeri nepermjet telekomandes.
Menuja ne gjuhen Shqipe. Permasat: (Lartesi x Gjeresi  x Thellesi ): 55 x 95 x 8.5 cm 

 • Specifikimet
 • Marka: Elektra
 • Garancia: 2 vjet
 • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
 • Permasa: (Lartesi x Gjeresi x Thellesi ): 55 x 95 x 8.5 cm
 • Madhesia e Ekranit TV: 42"
 • Lloji TV: LED
 • SMART: JO
 • Rezolucioni: 1920 x 1080 (Full-HD)
 • Frekuenca: 100Hz