Aparat Foto DSLR Sony α3000 ILCE3000KB

NP0509

49 900 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.4 Megapixel

Zoom 4x

Lente: 18-55 mm

Ndjeshmeria ISO: 100-16000 

Stabilizimi i figures: Optical Steady Shot

Sensor: CMOS

Fokus: Automatik / Manual

Distanca min-max e fokusit: 20 cm

Blici: Auto / Manual / Flash / Slow Synchro

Regjistrim video: 1920 x 1080 (pixel) 60i / 24p

Full HD Video

Format regjistrimi: JPEG / AVCHD / MPEG-4

Ekran i madh 3"

Rezolucioni i ekranit: 230k

Memoria e regjistrimit: Ms Duo dhe SD / SDHC / SDXC

USB 2.0

Bateria: NP-FW50

Ngjyra e zeze