Aparat Foto DSLR Sony SLT α58

8892

44 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.1 Megapixel

Lente: Sony Lens A e

Ndjeshmeria ISO: iAuto 100-16000 / Face Detection / 3D Sweep Panorama

Stabilizimi i figures: SteadyShot Image Stabilization

Sensor: Exmor

Regjistrim video: 1920 x 1080 (pixel)

Format regjistrimi: JPEG / AVCHD / MP4

Ekran LCD 2.7"

Memoria e regjistrimit: Ms Duo dhe SD / SDHC / SDXC

Hi-speed USB 2.0

Mini HDMI

Bateria: Lithium NP-FM500H

Permasat: 129 x 95 x 78 mm

Ngjyra e zeze

Më shumë informacion

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.1 Megapixel

Lente: Sony Lens A e

Ndjeshmeria ISO: iAuto 100-16000 / Face Detection / 3D Sweep Panorama

Stabilizimi i figures: SteadyShot Image Stabilization

Sensor: Exmor

Regjistrim video: 1920 x 1080 (pixel)

Format regjistrimi: JPEG / AVCHD / MP4

Ekran LCD 2.7"

Memoria e regjistrimit: Ms Duo dhe SD / SDHC / SDXC

Hi-speed USB 2.0

Mini HDMI

Bateria: Lithium NP-FM500H

Permasat: 129 x 95 x 78 mm

Ngjyra e zeze

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: