Aparat Foto Nikon D5200

Shëno vlerësimin tënd

Aparat Foto Nikon D5200

Aparat Foto Nikon D5200

NP0513

69 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Nikon per shkrepje profesionale

24.1 Megapixel

Zmadhimi optik: 3.1 MP

Lente extra

Stabilizimi i figures: Digital

Sensor: CMOS

Fokus: TTL

Distanca min-max e fokusit: 18-55 mm

Rregullim i kohes se shkrepjes

Regjistrim video: Full HD

Format regjistrimi: MOV / MPEG-4 AVC

Ekran LCD 3.0"

Memoria e regjistrimit: Micro SD / Micro SDHC / SDXC

USB 2.0

Mini HDMI

Bateria: MH-24

Permasat: 98 x 128 x 78 mm

Ngjyra e zeze