Aparat Foto Nikon D7100 18-105

8915

159 900 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Nikon per shkrepje profesionale

24.1 Megapixel

Zmadhimi optik: 3.1 MP

Lente extra

Stabilizimi i figures: Digital

Sensor: CMOS

Fokus: Professional AF System (51 pika fokusimi)

Distanca min-max e fokusit: 18-105 mm

Ndjeshmeria ISO: Auto 100-6400 deri ne 25600

Rregullim i kohes se shkrepjes

Regjistrim video: Full HD

Format regjistrimi: MOV / MPEG-4 AVC

Ekran LCD 3.2"

Memoria e regjistrimit: Dual SD

USB 2.0

Mini HDMI

Sensor: CMOS

Bateria: MH-24

Ngjyra e zeze

Më shumë informacion

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Nikon per shkrepje profesionale

24.1 Megapixel

Zmadhimi optik: 3.1 MP

Lente extra

Stabilizimi i figures: Digital

Sensor: CMOS

Fokus: Professional AF System (51 pika fokusimi)

Distanca min-max e fokusit: 18-105 mm

Ndjeshmeria ISO: Auto 100-6400 deri ne 25600

Rregullim i kohes se shkrepjes

Regjistrim video: Full HD

Format regjistrimi: MOV / MPEG-4 AVC

Ekran LCD 3.2"

Memoria e regjistrimit: Dual SD

USB 2.0

Mini HDMI

Sensor: CMOS

Bateria: MH-24

Ngjyra e zeze

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: