Aparat Foto Sony DSC-H300B

8909

29 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.1 Megapixel

Zmadhim optik: 35x

Ndjeshmeria ISO: Auto 80-3200 

Stabilizimi i figures: Optical Steady Shot

Fokus: Automatik / Manual

Blic

Regjistrim video: 1280 x 720 (pixel)

Format regjistrimi: MPEG-4

Ekran LCD 3"

Zmadhim dichital: 70x

Memorie e brendshme: 55 MB

Memoria e regjistrimit: SD / SDHC / SDXC

USB 2.0

Bateria: 2 x AA Alcaline

Ngjyra e zeze

Më shumë informacion

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.1 Megapixel

Zmadhim optik: 35x

Ndjeshmeria ISO: Auto 80-3200 

Stabilizimi i figures: Optical Steady Shot

Fokus: Automatik / Manual

Blic

Regjistrim video: 1280 x 720 (pixel)

Format regjistrimi: MPEG-4

Ekran LCD 3"

Zmadhim dichital: 70x

Memorie e brendshme: 55 MB

Memoria e regjistrimit: SD / SDHC / SDXC

USB 2.0

Bateria: 2 x AA Alcaline

Ngjyra e zeze

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: