Aparat Foto Sony RX100 + Cante

8914

59 900 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.2 Megapixel

Zmadhimi optik: 2.9x

Zmadhimi dixhital: 11x

Lente: Zeiss Vario-Tessa

Ndjeshmeria ISO: 125-12800 

Stabilizimi i figures

Sensor: Exmor R CMOS

Fokus: Auto fokus

Rregullim i kohes se shkrepjes

Wireless

Blic

Regjistrim video: Full HD

Format regjistrimi: JPEG / RAW

Ekran i madh 3"

Memoria e regjistrimit: Ms Duo dhe SD / SDHC / SDXC

Micro USB

Micro HDMI

Bateria: Lithium

Permasat: 101.6 x 58.1 x 41 mm

Ngjyra e zeze

Më shumë informacion

Momentet e bukura lene pas kujtime ndaj ne perpiqemi ti mbajme fort ato

Aparat Sony per shkrepje profesionale

20.2 Megapixel

Zmadhimi optik: 2.9x

Zmadhimi dixhital: 11x

Lente: Zeiss Vario-Tessa

Ndjeshmeria ISO: 125-12800 

Stabilizimi i figures

Sensor: Exmor R CMOS

Fokus: Auto fokus

Rregullim i kohes se shkrepjes

Wireless

Blic

Regjistrim video: Full HD

Format regjistrimi: JPEG / RAW

Ekran i madh 3"

Memoria e regjistrimit: Ms Duo dhe SD / SDHC / SDXC

Micro USB

Micro HDMI

Bateria: Lithium

Permasat: 101.6 x 58.1 x 41 mm

Ngjyra e zeze

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: