Aparat fotografik FinePix JX600

  • 1 vit garanci

3156

12 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Aparat fotografik FinePix JX600 

Ky aparat fotografik vjen tek ju me nje sensor te madh prej 14 mega pixel 

Ne te mund te beni foto dhe video pa fund HD 

Ka ndjeshmeri të lartë ISO3200 

Stabilizon imazhet dixhitale

E disponueshme eshte ngjyra silver

Llojet e kartave te memories qe mund te perdoren jane SD / SDHC / SDXC 

Bateria eshte e rikarikueshme Li-Ion NP-45A

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme