Aparat fotografik FinePix JZ250

Shëno vlerësimin tënd

Aparat fotografik FinePix JZ250

Aparat fotografik FinePix JZ250

13 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Aparat fotografik FinePix JZ250

Ky aparat fotografik vjen tek ju me nje sensor te madh prej 16 mega pixel 

Ben foto dhe video me cilsi te larte 

Modeli i tij eshte JZ250 

Zmadhimi optikal eshte 8x 

Permasa e ekranit eshte 3 "

Ka kabulll USB dhe bateria e tij eshte e rikarikueshme 

Ngjyrat qe ne disponojme jane silver,blu dhe pink

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme