Aparat fotografik FinePix S4800

3160

25 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Aparat fotografik FinePix S4800

Fuji Finepix S4800 është shoqërues ideal për pushime dhe udhëtime, fotografi, etj. 

Per fotot në distancë ju ndihmon lentja me 30x zoom optik qe mund të trajtojë çdo situatë. 

Ekran të madh LCD dhe sensor imazhi nga 16 Megapixels lehtëson kapjen e fotove 

Incizim i qartë per video është në dispozicion me shtypjen e nje butoni te vetem

Baterite jane AA te thjeshta nuk rikarikohen

Më shumë informacion

Aparat fotografik FinePix S4800

Fuji Finepix S4800 është shoqërues ideal për pushime dhe udhëtime, fotografi, etj. 

Per fotot në distancë ju ndihmon lentja me 30x zoom optik qe mund të trajtojë çdo situatë. 

Ekran të madh LCD dhe sensor imazhi nga 16 Megapixels lehtëson kapjen e fotove 

Incizim i qartë per video është në dispozicion me shtypjen e nje butoni te vetem

Baterite jane AA te thjeshta nuk rikarikohen

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: