Aparat fotografik FinePix T500

Shëno vlerësimin tënd

Aparat fotografik FinePix T500

Aparat fotografik FinePix T500

15 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Aparat fotografik FinePix T500

Ky aparat fotografik vjen tek ju me nje sensor te madh prej 16 mega pixel 

Maksimumi i rezolutes eshte 4608 x 3440 

Raportet e imazhit jane h 04:03, 3:2, 16:09 

Madhësia e sensoreve eshte 1/2.3 "(6.17 x 4.55 mm) 

Lloji i sensoreve eshte CCD 

Stabilizimi i imazhit eshte optik

Gjatësia fokale (equiv.) eshte 24-288 mm 

Zmadhimi optik eshte  12 × 

Zmadhimi dixhital eshte 7.2 

Madhësia e ekranit eshte 2.7 "

Rezolutat jane 1280 x 720 (30 fps), 640 x 480 (30 fps) 

ka kabulll USB dhe bateria e tij eshte e rikarikueshme 

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme