Aparat fotografik FinePix XP50

3159

21 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Aparat fotografik FinePix XP50

Ky aparat fotografik vjen tek ju me nje sensor te madh prej 14.4 mega pixel 

Alternativa me e mire per te kaluar pushime fantastike. Pa kokecarje sepse

aparati eshte kundra ujit, tronditjeve, baltes dhe reres.

Permasa e sensoreve eshte 1/2.3 inç 

Permasa e ekranit eshte 2.7 "

Zmadhimi optikal eshte 5x 

Mbeshtetet nga kartat e memories SD, SDHC, SDXC 

Stabilizon imazhin optik 

Rezoluta efektive eshte 14.6 Megapixels 

Gjatësia fokale (35mm) 28mm - 140mm 

Lloji i sensoreve eshte CMOS