Set Aparat Fujifilm X-A1 me lente XC16-50mm XC50-230mm

5576

84 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set Aparat Fujifilm X-A1 me lente XC16-50mm XC50-230mm

Set me nje aparat kompakt plot stil me dy lente te montueshme.

Lente: 

  • Fujifilm XC16-50mm f3.5/5.6 OIS Lens
  • Fujifilm XC50-230mm F4.5-6.7 OIS Lens

Rezolucion: 4896 x 3264

S: (3:2) 2496 x 1664 / (16:9) 2496 x 1408 / (1:1) 1664 x 1664

16 megapixels

Sensor: CMOS APS-C (23.6 x 15.6 mm)

Procesor: EXR Processor II

ISO AUTO / Equivalent to ISO200 - 6400 (Standard Output Sensitivity)

Autofocus: Contrast Detect (sensor), Multi-area, Center, Tracking, Single, Continuous, Face Detection.

Fokus manual.

Ekran 3.00" TFT LCD

Shpejtesia per shkrepje: 1/4000 sec

Flas i integruar.

Rezolucion: 1920 x 1080 30p, Continuous recording: up to approx. 14 min./1280 x 720 30p, Continuous recording: up to approx. 27 min.

Memorie me karte SD/SDHC/SDXC

Wireless i integruar.

Bateri e rikarikueshme NP-W126 / karikues BC-W126