Wireless‐G Network Camera me shikim naten ENVCWI‐G2

  • 6 muaj garanci

EA0046

15 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Wireless‐G Network Camera me shikim naten ENVCWI‐G2

Kamera vezhgimi me IP statike dhe me wireless

Kjo kamera eshte zgjidhja ideale per ata qe duan ta ndajne pamjen me shume perdorues te tjere, kjo kamera lejon hapjen e 64 perdoruesave te ndryshem per shikimin e kesaj kamera, duke ju hapur profile me vete me kodet e tyre te aksesit

Perdoruesit mund te monitorojne me shume se 16 kamera te tilla ne te njejten kohe

Perdoruesit mund te marin foto nga cilido moment i seciles kamera dhe ta ruajne per nje moment te ardhshem

Nepermjet kesaj kamera ju mund te hidhni ne internet filmimet drejt perserdrejti ose ti kaloni ne LAN

Ka Infra Red per te pare naten

Ka mikrofon te inkorporuar

Edhe boks per te folur nga te dyja anet

Video me cilesi te larte

3X digital zoom

Motion Detection / dedektor levizjesh

Ka programin e instalimit me vete dhe eshte shume i thjeshte ne instalim

Shpejtesia e videos 30 FPS, me rezolucion VGA, QVGA, QQVGA me 640 * 480 px

Buton per reset

Indikator LED per energjine

Punon ne sistemin windows

Produkt origjinal

  • Specifikimet
  • Marka: Encore
  • Garancia: 6 muaj