Bateri te rikarikueshme Maxell AA

Shëno vlerësimin tënd

Bateri te rikarikueshme Maxell AA

Bateri te rikarikueshme Maxell AA

Add to wishlist

Bateri te rikarikueshme Maxell AA Shiko te zmadhuar

ALB0052

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

2 Bateri te rikarikueshmme Maxell AA

Bateri te rikarikueshme

Te fuqishme ideale per kamerat dhe aparatet fotografike

Ekologjik, me jetegjatesi mbi 1000 here rikarikim

Produkt origjinal