Mates Aktiviteti dhe Monitorues Zemre Fitbit Charge Large

Shëno vlerësimin tënd

Mates Aktiviteti dhe Monitorues Zemre Fitbit Charge Large

Mates Aktiviteti dhe Monitorues Zemre Fitbit Charge Large

  • 1 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0820

22 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ky eshte matesi i aktivitetit qe do ju lehtesoj rutinen e perditshme

Dhe gjithashtu mat dhe monitoron rrahjet e zemres

Mat gjithe aktivitetin e dites
Mat hapat, Distancen, kalorite e djegura, katet qe keni ngjitur dhe minutat qe keni qene aktiv

Ore + Ekran

Shikoni statistikat ditore te aktivitetit tuaj, dhe opsionet e ndryshme ne ekranin OLED

Identifikimi i Telefonatave
Mund te shikoni kush po ju telefonon, dhe notifikime te tjera

Jetgjatesi e baterise
Bateria zgjat me shume se cdo mates aktiviteti tjeter, 7 deri ne 10 dite

Monitoron gjumin automatikisht dhe vendos Alarm per tju zgjuar qetesisht

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi