Mates Aktiviteti Fitbit Charge Large

  • 1 muaj garanci

11985

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ky eshte matesi i aktivitetit qe do ju lehtesoj rutinen e perditshme

Mat gjithe aktivitetin e dites
Mat hapat, Distancen, kalorite e djegura, katet qe keni ngjitur dhe minutat qe keni qene aktiv

Ore + Ekran

Shikoni statistikat ditore te aktivitetit tuaj, dhe opsionet e ndryshme ne ekranin OLED

Identifikimi i Telefonatave
Mund te shikoni kush po ju telefonon, dhe notifikime te tjera

Jetgjatesi e baterise
Bateria zgjat me shume se cdo mates aktiviteti tjeter, 7 deri ne 10 dite

Monitoron gjumin automatikisht dhe vendos Alarm per tju zgjuar qetesisht

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj