Mates Aktiviteti Huawei Color Band A2

26901

Huawei

Mates aktiviteti i markes Huawei modeli Color Band A2

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare

Njekohesisht edhe nje ore funksionale e cila tregon oren dhe daten e sakte

Mat ne kohe reale hapat qe keni bere dhe ju kujton nese po qendroni per nje kohe te gjate ulur

Duke qene se lidhet lehtesisht me ane te bluetooth me smartphon, ju mund ti pergjigjeni te gjitha telefonatave apo mesazheve

Oren mund ta mbani edhe gjate kohes qe jeni ne gjume per te monitoruar rrahjet e zemres gjithashtu mund te sherbeje edhe si nje ore me zile

Ekrani eshte i teri Touch Screen. Kundra ujit

Bateria eshte e rikarikueshme me ane te fishes USB. Bateria zgjat deri ne 9 dite me nje karikim magnetik per 1.5 ore

Ora lidhet me android ose iOS 

Marka Huawei
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit 0.96''
Kompatibel Me Android, Me Apple
Permasat (cm) 6.8 x 20.5 x 11.2 cm
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Mates aktiviteti i markes Huawei modeli Color Band A2

Nje mates aktiviteti i cili ju tregon cfare keni bere gjate dites ose ju rikujton nese jeni duke bere nje jete sedentare

Njekohesisht edhe nje ore funksionale e cila tregon oren dhe daten e sakte

Mat ne kohe reale hapat qe keni bere dhe ju kujton nese po qendroni per nje kohe te gjate ulur

Duke qene se lidhet lehtesisht me ane te bluetooth me smartphon, ju mund ti pergjigjeni te gjitha telefonatave apo mesazheve

Oren mund ta mbani edhe gjate kohes qe jeni ne gjume per te monitoruar rrahjet e zemres gjithashtu mund te sherbeje edhe si nje ore me zile

Ekrani eshte i teri Touch Screen. Kundra ujit

Bateria eshte e rikarikueshme me ane te fishes USB. Bateria zgjat deri ne 9 dite me nje karikim magnetik per 1.5 ore

Ora lidhet me android ose iOS 

Fleta e të dhënave

Marka Huawei
Garancia 1 vit
Madhesia e Ekranit 0.96''
Kompatibel Me Android, Me Apple
Permasat (cm) 6.8 x 20.5 x 11.2 cm

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë