Ps4 Call Of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles

Add to wishlist

Ps4 Call Of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles Shiko te zmadhuar

21922

8 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kronikat me Zombie ne nje loje per PS4 

Adrenaline dhe aventure njekohesisht ne PS4 tuaj

Cilesia e videos HD mund te luhen brenda Call of Duty

E pershtatshme per persona mbi 18 vjec