Playstation PS4 500GB Slim + PSN 10 Euro

21786

37 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

PlayStation 4 i markes Sony+ PSN 10 euro 

Console glacier me grafiken me te mire nga te gjitha konsolet qe jane ne treg per momentin.

Teknologji High Dynamic Range (HDR): Pamjet jane me reale dhe me te ngjashme me ate qe sheh syri i njeriut ne realitet.

Zbavitje dhe shpejtesi maksimale per te ofruar gameplay te pasur

Kapacitet 500GB slim, 30% më i hollë dhe 16% më i lehtë se versionet e meparshme

Redukton konsumimin e energjise deri ne 28%

Me singel procesor, CPUx86-64 AMD “Jaguar”, 8 Cores

Memoria: GDDR5 8GB

  • Input e output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen1 ) port 2 ×, AUX port × 1
  • Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)

Kontrollues DualShock® 4

Per ti dhene lojrave dhe lojtareve nje afrimitet me te madh me aktivitetin. Sensor levizje, autoparlant, shkopinj e celesa per shkycje analoge  per emocione edhe me te forta gjate lojes

*Se bashku me Playstation ju merni nje karte me shumen 10 euro per blerje lojerash online

Si aksesor shtese te Playstationit ju mund te blini edhe leven Dualshock te cilen e gjeni KETU

Marka Sony
Permasa 265 × 39 × 288mm
Hard Disk Hard Disk 500 GB
CPU Procesor x86-64 AMD “Jaguar”, 8 Cores

Më shumë informacion

PlayStation 4 i markes Sony+ PSN 10 euro 

Console glacier me grafiken me te mire nga te gjitha konsolet qe jane ne treg per momentin.

Teknologji High Dynamic Range (HDR): Pamjet jane me reale dhe me te ngjashme me ate qe sheh syri i njeriut ne realitet.

Zbavitje dhe shpejtesi maksimale per te ofruar gameplay te pasur

Kapacitet 500GB slim, 30% më i hollë dhe 16% më i lehtë se versionet e meparshme

Redukton konsumimin e energjise deri ne 28%

Me singel procesor, CPUx86-64 AMD “Jaguar”, 8 Cores

Memoria: GDDR5 8GB

  • Input e output: Super-Speed USB (USB 3.1 Gen1 ) port 2 ×, AUX port × 1
  • Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T)

Kontrollues DualShock® 4

Per ti dhene lojrave dhe lojtareve nje afrimitet me te madh me aktivitetin. Sensor levizje, autoparlant, shkopinj e celesa per shkycje analoge  per emocione edhe me te forta gjate lojes

*Se bashku me Playstation ju merni nje karte me shumen 10 euro per blerje lojerash online

Si aksesor shtese te Playstationit ju mund te blini edhe leven Dualshock te cilen e gjeni KETU

Fleta e të dhënave

Marka Sony
Permasa 265 × 39 × 288mm
Hard Disk Hard Disk 500 GB
CPU Procesor x86-64 AMD “Jaguar”, 8 Cores

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: