Google Chromecast 1 Nderlidhes Smartphone - TV

  • 3 muaj garanci

EBL0019

6 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Google Chromecast

- Gjithcka qe deshironi tani ndodhet ne TV tuaj.
- Chromecast eshte nje pajisje e vogel sa nje usb e ciila vendoset tek porta HDMI ne televizorin tuaj.
- Mjafton te perdorni nje smartphone, laptop apo tablet me sistem Android per te shfaqur ne TV gjithcka qe  deshironi.
- Chromecast punon me nje numer gjithmone e ne rritje aplikacionesh si Netflix, Pandora, YouTube, HBO  GO etj.
- Me Chromecast telefoni juaj kthehet ne nje telekomande per TV duke ju mundesuar te shihni filma, foto,  vidjo etj.
- Eshte shume i thjeshte ne perdorim, pasi punon me pajisjet qe ju aktualisht i keni duke e lidhur me      wireles dhe komanduar me smartphone apo pajisje te tjera android.

Telefonat dhe tabletat po behen cdo dite dhe me te nevojshme ne ditet e sotme. Jane me te vegejel ne permasa ne krahasim me laptopet dhe kompjuterat, tabletet dhe celularet ofrojne me shume se sa thjesht telefonata dhe mesazhe-na lejojne te kemi akses ne internet. Nepermjet Google Chromecast mund te shfaqni ne televizorin tuaj cdo gje nga tableti ose telefoni, perfshire filma, aplikacione, lojra etj.Cfare eshte Google Chromecast?

Kjo pajisje e vogel mundeson shikimin e filmave ose programeve direkt ne ekranin e TV tuaj nga telefonat dhe tabletat Andorid ose Apple. Thjesht vendoseni kete pajisje te vogel ne porten HDMI te televizorit tuaj dhe u krye!, te gjithe filmat e preferuara mund tei shihni ne super cilesi. Gjithashtu ju mund te shikoni dhe te perdorni aplikacionet tuaja ne TV. Pse jo te shihni dhe video nga YouTube ne ekran te madh. Cdo gje qe ju beni ne telefonin ose tabletin tuaj tani do shfaqet dhe ne ekranin e madh.

 

  • Specifikimet
  • Marka: Google Chromecast
  • Garancia: 3 muaj

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme