Impiant Bluetooth Sony GTKXB7B

14270

47 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Impiant Bluetooth Sony

Modeli: GTKXB7B

Fuqia dalese: 235 W + 235 W

Me 2 bokse.

Ekran LCD

Me porte USB.

Wirless bluetooth: Bluetooth

Me rregullim te zerit (EQ) ClearAudio+

Permasat (GJ X L X TH): 330 x 650 x 134

Pesha: 12 kg

Marka Sony
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Impiant Bluetooth Sony

Modeli: GTKXB7B

Fuqia dalese: 235 W + 235 W

Me 2 bokse.

Ekran LCD

Me porte USB.

Wirless bluetooth: Bluetooth

Me rregullim te zerit (EQ) ClearAudio+

Permasat (GJ X L X TH): 330 x 650 x 134

Pesha: 12 kg

Fleta e të dhënave

Marka Sony
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: