Impiant Philips FX15/12

Shëno vlerësimin tënd

Impiant Philips FX15/12

Impiant Philips FX15/12

  • 2 vjet garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0954

29 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Philips

Modeli: FX15/12

Radio: Fm

Me 2 bokse dhe 1 CD.

Fuqia dalese: 180 W

Riprodhimi i CD: CD, CD-R / RW, MP3-CD

Me porte USB, hyrje AUX dhe MP3.

Wireless bluetooth: Bluetooth/ NFC

Ekrani: LCD

Permasat: 467 x 140 x 320 mm

Pesha: 7.5 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Philips
  • Garancia: 2 vjet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi