Impiant Philips FX25/12

14017

34 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Impiant Philips

Modeli: FX25/12

Me radio dhe 1 vend per CD.

Fuqia dalese: 300 W

Me 2 bokse.

Ekran LCD

Me porte USB, porte iPhone / iPod, MP3.

Wirless bluetooth: Bluetooth/ NFC

Me rregullim te zerit (EQ) dhe rregullim bass / treble.

Permasat (GJ X L X TH): 467 x 140 x 320 mm

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 300W

Më shumë informacion

Impiant Philips

Modeli: FX25/12

Me radio dhe 1 vend per CD.

Fuqia dalese: 300 W

Me 2 bokse.

Ekran LCD

Me porte USB, porte iPhone / iPod, MP3.

Wirless bluetooth: Bluetooth/ NFC

Me rregullim te zerit (EQ) dhe rregullim bass / treble.

Permasat (GJ X L X TH): 467 x 140 x 320 mm

Fleta e të dhënave

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Fuqia ne Watt 300W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: