Impiant Sony MHCEC619IP

Shëno vlerësimin tënd

Impiant Sony MHCEC619IP

Impiant Sony MHCEC619IP

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

NP0953

22 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Impiant Sony

Modeli: MHCEC619IP

Me radio/ RDS

Me 2 bokse dhe nje vend per CD.

Fuqia: 120 W

Porte USB: USB Play & Rec

Me porte per iPhone / iPod

Me hyrje AUX, MP3, ID3 TAG.

Ekrani: LCD

Rregullimi bass / treble: Bass Boost

  • Specifikimet
  • Marka: Sony
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi