Impiant Sony MHCV7D

14273

89 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Impiant Sony

Modeli: MHCV7D

Fuqia dalese: 1440 W

Me 4 bokse.

Ekran LCD

Radio

Me nje porte USB dhe AUX

Wirless bluetooth: Bluetooth

Me rregullim bass/ treble: Mega Bass

Marka Sony
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Impiant Sony

Modeli: MHCV7D

Fuqia dalese: 1440 W

Me 4 bokse.

Ekran LCD

Radio

Me nje porte USB dhe AUX

Wirless bluetooth: Bluetooth

Me rregullim bass/ treble: Mega Bass

Fleta e të dhënave

Marka Sony
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: