Kamer Wireless Tenda C50S Day & Night

16027

7 990 Lekë

  • Pa Kartë Memorje
  • + Karte 16 GB

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kamera Wireless Tenda C50S Day & Night

Teknologjia me e fundit e sigurise. Kamer HD 720P me drita LED per te pare edhe naten. Sherben si vezhgues dhe regjistrues per shtepine apo zyren tuaj ne menyre qe mos jeni asnjeher ne merak se cfare po ndodh kur jeni larg ambientit.
Ska rendesi sa larg ndodheni nga kamera, mjafton te apni aplikacionin "Tenda Camera" (ne Play Store ose App Store) ne telefonin tuaj dhe mund te shikoni LIVE cfare po ndodh ne ambientin ku ndodhet kamera.

- Vend per karte memorje Micro SD (nuk perfshihet ne cmim)
- Suporton karte memorje deri ne 64GB
- Mund te regjistronin direkt na kamer automatikisht ose sipas deshires. Automatikisht regjistron me intervale 8 minutshe (1 video 8 minutshe 4.5MB) nese memroja e kartes mbushet plot kamera autmatikisht i fshin videot e meparshem dhe regjistron video te reja.
- Rrotullim Horizontal 355°, Vertikal 120°
- Ju njofton nese ka levizje para kameres
- Mikrofon i inkorporuar
- Cip Hisilicon 3581E, 720P@25fps, 0.5GB RAM
- Permasat: 103 x 132 x 114mm
- Rezolucioni: 720p

Shkarko manualin e perdorimit KETU (Versioni Anglisht)

Marka Tenda
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Kamera Wireless Tenda C50S Day & Night

Teknologjia me e fundit e sigurise. Kamer HD 720P me drita LED per te pare edhe naten. Sherben si vezhgues dhe regjistrues per shtepine apo zyren tuaj ne menyre qe mos jeni asnjeher ne merak se cfare po ndodh kur jeni larg ambientit.
Ska rendesi sa larg ndodheni nga kamera, mjafton te apni aplikacionin "Tenda Camera" (ne Play Store ose App Store) ne telefonin tuaj dhe mund te shikoni LIVE cfare po ndodh ne ambientin ku ndodhet kamera.

- Vend per karte memorje Micro SD (nuk perfshihet ne cmim)
- Suporton karte memorje deri ne 64GB
- Mund te regjistronin direkt na kamer automatikisht ose sipas deshires. Automatikisht regjistron me intervale 8 minutshe (1 video 8 minutshe 4.5MB) nese memroja e kartes mbushet plot kamera autmatikisht i fshin videot e meparshem dhe regjistron video te reja.
- Rrotullim Horizontal 355°, Vertikal 120°
- Ju njofton nese ka levizje para kameres
- Mikrofon i inkorporuar
- Cip Hisilicon 3581E, 720P@25fps, 0.5GB RAM
- Permasat: 103 x 132 x 114mm
- Rezolucioni: 720p

Shkarko manualin e perdorimit KETU (Versioni Anglisht)

Fleta e të dhënave

Marka Tenda
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: