Kamera 4K UltraHD per Sport Action Camera

  • 1 muaj garanci

14458

15 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kamera per Sport me cilesi 4K Ultra High Definition
Mbrojtesja plastike Hermetike e ben kete kamer rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra thellesi.
- Fale aksesoreve te shute te perfshire ne paketim kjo Kamer mund te vendoset kudo dhe pervec se perdoret gjate aktivitetit Sportiv mund te perdoret dhe si Kamer makine, Aparat Fotografik, Kamera e fshehte etj
- Lente me kend 130 grade
- Lidhje Wireless me Telefonin nepermjet Aplikacionit
- Ekran LCD 2"
- Menuja e disponueshme ne disa gjuhe
- Kameres mund t'i vendoset karte Micro SD per te regjstruar Video, ose Fotografi
- Bateria me kapacitet 1050mAh
** Mund te regjistroj video deri ne 50 minuta
- Lidhje nepermjet fishes Micro USB/HDMI
- Permasat: 5.9 x 2.5 x 4.1 cm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj