Kamera D-Link Wireless-N Network Cloud DCS-930L

11362

4 111 Lekë

-29%

5 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kamera e markes D-Link modeli DCS-930L

Kamera eshte me Wi-Fi dhe sherben si nje sy i dyte ne shtepine ose zyren tuaj.

Nje cilesi mjaft e mire imazhi dhe rregjistrim video, kamera VGA, sensor CMOS

Sensoret kapin cdo levizje ne shtepi apo zyren tuaj dhe ju dergon automatikisht njoftime ne adresen tuaj te e-mailit

Lidhet nepermjet aplikacionit falas MYDLINK ne AppStore, Play Store ose Windows Phone Store.

Mund te beni Zoom pamjen e kameres 4x zoom dixhital. Dallon objekte ne distance deri ne 5 metra

Me mikrofon te integruar. Videoja format MJPEG (640 x 480 at 20 fps/320 x 240 / 160 x 112 at 30 fps)

Kamera ehste e sigurte me paword authentication. Sistemi i operimit Microsoft Windows 8/7/Vista or Mac OS X 10.6 ose me i avancuar

Ngjyra e bardhe

Ne kuti perfshihet kamera, ushqyesi, kabell ethernet dhe guida

Kendi i pamjes:
(H) 45.3°
(V) 34.5°
(D) 54.9°

Rezolucioni i videos 640 x 480

Marka D-Link
Garancia 1 muaj

Më shumë informacion

Kamera e markes D-Link modeli DCS-930L

Kamera eshte me Wi-Fi dhe sherben si nje sy i dyte ne shtepine ose zyren tuaj.

Nje cilesi mjaft e mire imazhi dhe rregjistrim video, kamera VGA, sensor CMOS

Sensoret kapin cdo levizje ne shtepi apo zyren tuaj dhe ju dergon automatikisht njoftime ne adresen tuaj te e-mailit

Lidhet nepermjet aplikacionit falas MYDLINK ne AppStore, Play Store ose Windows Phone Store.

Mund te beni Zoom pamjen e kameres 4x zoom dixhital. Dallon objekte ne distance deri ne 5 metra

Me mikrofon te integruar. Videoja format MJPEG (640 x 480 at 20 fps/320 x 240 / 160 x 112 at 30 fps)

Kamera ehste e sigurte me paword authentication. Sistemi i operimit Microsoft Windows 8/7/Vista or Mac OS X 10.6 ose me i avancuar

Ngjyra e bardhe

Ne kuti perfshihet kamera, ushqyesi, kabell ethernet dhe guida

Kendi i pamjes:
(H) 45.3°
(V) 34.5°
(D) 54.9°

Rezolucioni i videos 640 x 480

Fleta e të dhënave

Marka D-Link
Garancia 1 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: