Kamera Dinamike RANCORE S13 per Sport Black/White

14376

13 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kamera Full HD Wireless 1080p, ka te perfshire cdo aksesore qe ju nevojitet per aktivitete sportive. sporte ekstreme, biciklete, ne uje, ngjitje ne mal, skateboard, ne makine, ne thellesi ujore e shume te tjera.

Me kase transparente kundra ujit qe ju lejon te filmoni video me cilesi te larte edhe brenda ne uje. Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra thellesi.
Ekran LCD 2" Full High Definition i cili shfaq videoet ne cilesi shume te larte.
Kamera 12 Mega Pixels HD 1080P, me sensore imazhi per te bere foto, video regjistrues.
Lente me kende 140 grade e cila ju mundeson nje pamje te zgjeruar te videos.

Suporton karte Micro deri ne 32GB.
Kapaciteti i baterise 900 mAh. Zgjat 1 ore e gjysem.
Permasat 59.3x29.3x41.1mm
Ka disa gjuhe te perfshira ne menu.

Mund te lidhet me Telefonin tuaj nepermjet WiFi Direct dhe te shikoni live pamjen e kameres.

Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Kamera Full HD Wireless 1080p, ka te perfshire cdo aksesore qe ju nevojitet per aktivitete sportive. sporte ekstreme, biciklete, ne uje, ngjitje ne mal, skateboard, ne makine, ne thellesi ujore e shume te tjera.

Me kase transparente kundra ujit qe ju lejon te filmoni video me cilesi te larte edhe brenda ne uje. Rezistente ndaj ujit deri ne 30 metra thellesi.
Ekran LCD 2" Full High Definition i cili shfaq videoet ne cilesi shume te larte.
Kamera 12 Mega Pixels HD 1080P, me sensore imazhi per te bere foto, video regjistrues.
Lente me kende 140 grade e cila ju mundeson nje pamje te zgjeruar te videos.

Suporton karte Micro deri ne 32GB.
Kapaciteti i baterise 900 mAh. Zgjat 1 ore e gjysem.
Permasat 59.3x29.3x41.1mm
Ka disa gjuhe te perfshira ne menu.

Mund te lidhet me Telefonin tuaj nepermjet WiFi Direct dhe te shikoni live pamjen e kameres.

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: