Kamera e fshehte stilolaps BPR 6

Shëno vlerësimin tënd

Kamera e fshehte stilolaps BPR 6

Kamera e fshehte stilolaps BPR 6

  • 1 muaj garanci

ALB0978

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kamera e fshehte stilolaps BPR 6

Kamera e fshehte stilolaps 

Mund te regjistroni gjithcka qe ju deshironi pa u vene re

Bateria mund te karikohet sa here qe ju doni nepermjet nje fishe 

Me te njejten fishe gjithashtu mund te transferoni videot apo fotot e bera nga stilolapsi drejt e ne kompiuterin tuaj

Paketimi permban stirolapsin kamer,fishen e baterise dhe percjelljes

se informacionit si dhe manualin e perdorimit

Video Rezolucion HD 1280 x 960

Foto 11MP 3840 x 2880

Koha e te punuarit 2 ore

Funksioni: Regjistrues Video bashke em Audio, dhe mund te beni foto

Nuk ka memorje te brendshme. 

Mund ta zgjeroni me Micro SD deri ne 16 GB

(Nese nuk ka karte Memorie nuk regjistron)

Mbajeni 2 sekonda butonin shtypur qe te ndizni kameren.

Shtypni vetem nje here butonin per te bere fotografi

Mbajeni shtypur 2 sekonda per te filluar videon

Shtypeni 1 here per  te ndaluar videon

Mbajeni shtypur 4 sekonda per ta fikur kameren.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj