Kamera e Fsheshte ne Ore Dore Klasike me Zinxhir

  17686

  4 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kamera e Fsheshte ne Ore Dore Klasike me Zinxhir

  Nje kamera e fshehte tek ora e dores. Rregjistroni biseda te rendesishme apo gjithcka qe doni.

  Regjistrimi fillon me shtypjen e nje butoni, dhe kur ju te keni perfunduar mund te transferoni te dhenat nepermjet portit USB ne kompjuterin tuaj.

  Butoni on/off ben ndezjen dhe fikjen e procesit te rregjitrimit.Kamera eshte me mikrofon dhe ka nje memorie prej 4GB

  Formati i fotografise eshte JPG ndersa e videos AVI

  Me bateri te rikarikueshme prej litiumi

  • Specifikimet
  • Rezolucioni: 640x480/ 1280x960
  • Kapaciteti: 4 GB
  • Porta USB: 1 Porte USB